Menu
Update:

Voor het goede doel!

Geplaatst: 10-08-2018

Luc is een bijzondere jongen van 8 jaar. Al op deze jonge leeftijd zet hij zich actief in voor Stichting Opkikker. Stichting Opkikker organiseert hele bijzondere geheel verzorgde dagen voor ernstig of langdurig zieke kinderen, om deze kinderen met hun familie van een onbezorgde dag te kunnen laten genieten.

Luc heeft zelf ook een Opkikkerdag ervaren, aangezien zijn zusje ernstig ziek was. Helaas is zij overleden, maar dit heeft Luc gemotiveerd om zich juist in te zetten voor deze stichting. Aangezien hij ook heeft gezien hoe belangrijk zo’n bijzondere dag is voor het gezin.

Dit doet Luc door oude/kapotte mobieltjes te sparen voor Stichting Opkikker. Daarnaast organiseert Luc ook 1 keer per jaar een speciale ‘koffie morning'. Tijdens dit event schenken zij koffie en thee met wat lekkers! Tevens wordt er een loterij “georganiseerd met grote en kleine prijzen. Luc heeft grabbelton en probeert speelgoed te verkopen. De gehele opbrengst gaat naar Stichting Opkikker!

Luc en zijn moeder hadden zich bij mij gemeld en wij hebben 10 gratis vakanties beschikbaar gesteld aan Luc. Een klein gebaar voor de inzet van Luc om het goede doel te steunen.

Ik wens Luc en zijn gezin veel succes!

Nieuws overzicht

Nieuwe officiƫle Peter Gillis merchandise

Scoor nu de nieuwe collectie! Daar worde gij foxwild van nie waar?

Lees verder

Luxe villa

Wow! Dit is het tijdelijke nieuwe onderkomen van Peter Gillis. Een project dat Peter als een goede investering ziet.


Lees verder

Een persoonlijke bericht van ons Peter

Hatseflats! Via ShoutOut spreek ik allerlei persoonlijke leuke videoberichten in.

Lees verder